Levní elektro pomocníci do každé domácnosti

Není pochyb o tom, že elektroničtí pomocníci nám usnadňují život. A nemusí jít jen o mobily, tablety, notebooky a jiné hračky, v domácnosti užijete daleko více elektro drobností.

Inspiraci na to, co by nemělo chybět v žádné domácnosti, jsme sbírali v e-shopu Venda.cz. Právě tady mají spoustu těchto užitečných drobností za nízké ceny. Prodávají zde sice i potřeby pro sport a outdoor, dětské hračky, oblečení a jiné produkty, ale my se zaměříme na kategorii elektro.

Powerbanka pro každé zařízení

Powerbanka by neměla chybět nikomu. Pro mnohé se stala každodenním zachráncem, protože dnešním telefonům nevydrží baterie kolikrát ani od rána do večera. Ovšem obzvlášť užitečná je v případě, kdy se vydáváte na dovolenou nebo někam do přírody, kde nemáte přístup k elektřině. V takovém případě užijete i solární powerbanky, které lze dobíjet slunečními paprsky.

powerbanka-solarni

Maketa bezpečnostní kamery

Chcete ztížit práci zlodějům? Nemusíte pořizovat žádné nákladné kamerové systémy a alarmy. I atrapa udělá své, mnozí zloději se jí zaleknou a raději se přesunou o dům dále. Obzvlášť užitečné je takové opatření na chatě v neobydlené oblasti.

ccd-camera

Odpuzovač hmyzu

Vadí vám komáři, mravenci, hlodavci, mouchy a pavouci? V létě je hmyzu plno, ať už bydlíte v rodinném domě nebo bytě. Stačí ale jedno malé zařízení do zásuvky a z vašeho domova se hmyzí zástupci definitivně odstěhují. Elektromagnetická ultrazvuková technologie přístroje je odpuzuje.

odpuzovac-hmyzu

Digitální alkohol tester

Nemusíte být zrovna notorický alkoholik, abyste si sedli za volant s alkoholem v krvi. Často se stává, že si dáte sklenku vína nebo láhev piva a pak najednou musíte někam nutně zajet. Ještě před tím, než se rozjedete, se zkuste otestovat kapesním testerem a dobře si rozmyslete, zda budete riskovat život svůj i ostatních účastníků provozu.

alkohol-tester

Jak vidíte, levné elektro doplňky užije opravdu každý. Co bychom bez nich dělali?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru