Tisková zpráva: LevneElektro.cz udržuje silnou pozici v rámci e-commerce

Jeden z největších tuzemských internetových prodejců LevneElektro.cz, provozovaný společností ELEKTRA PV s.r.o., stále rozšiřuje své služby a sortiment zboží.

V prostředí e-commerce, které je v současnosti v České republice abnormálně početné, si LevneElektro.cz drží stále velmi silnou a stabilní pozici a svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby.

Dlouhodobě vzrůstající tržby, které v minulém roce přesáhly 1 miliardu, vedou k silnému finančnímu zázemí, které umožňuje nákup širokého sortimentu zboží od silných dodavatelů. To je přínosné zejména pro atraktivní podmínky, které je obchod schopen svým zákazníkům nabídnout, a to v podobě příznivé ceny, bezplatné dopravy většiny produktů či dlouhé záruční doby.

Partnerství s uznávanými dodavateli neznamená pouze vysokou kvalitu prodávaného zboží, ale také rychlé a kladné vyřizování reklamací, nově i s možností vyřízení na výdejních místech. Celková spokojenost zákazníků s eshopem je dle hodnocení portálu Heuréka 96 procent. Zde odeslalo své hodnocení více než 35tisíc z nich.

Internetový obchod levnéELEKTRO.cz si zakládá především na zodpovědném přístupu k zákazníkům a průhledném internetovém podnikání, což dokazují získané certifikáty Sdružení ochrany spotřebitelů nebo APEK (asociace pro el. komerci).

Přečtěte si rozhovor s Petrem Václavem ml., jednatelem společnosti, která byla v uplynulých třech letech finalistou ankety Shop roku. Jaké změny vidí v chování zákazníků, jaké jsou rozhodující faktory pro nákup a co se nejvíce prodává?

https://bydleni.idnes.cz/nakup-pres-internet-0qm-/spotrebice.aspx?c=A140714_144352_spotrebice_rez

Kontakt: press@levneelektro.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru