Tisková zpráva: LevneElektro.cz míří do TOP 5 českého internetového obchodu

LevneElektro.cz míří do TOP 5 českého internetového obchodu

Internetový obchod www.LevneElektro.cz, provozovaný společností ELEKTRA PV s.r.o., s více jak dvacetiletou tradicí je dlouhodobým, stabilním a seriózním internetovým prodejcem.

Stále vzrůstající společnost se již nyní řadí mezi špičky českého internetového obchodu. V roce 2013 předpokládá tržby ve výši až 1.3 mld. korun, čímž se bezpochybně řadí do TOP 5 českého internetového businessu. Srovnáním loňských dostupných dat významných internetových prodejců, mezi něž patří např. Kasa.cz a CZC.cz zjišťujeme, možnou aspiraci LevnéhoElektra až na střed tohoto pětičlenného peletonu českého internetu.

LevneElektro.cz – finalista prestižní ankety „Shop roku“, člen sdružení APEK (asociace pro el. Komerci) a držitel osvědčení Sdružení obrany spotřebitelů, v těchto dnech obhájil 2.místo (za JČ kraj) v anketě Štiky českého byznysu, agentury hodnotící vývoj a ekonomickou stabilitu subjektů.

V posledním testu spotřebitelského časopisu dTest, následně prošel jako jeden z malého množství eshopů naprosto bez výhrad!

Společnostmi tvořící v tomto roce TOP 5 českých internetových obchodů jsou Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Kasa.cz a LevneElektro.cz. Mezi těmito prodejci je dnes více subjektů dlouhodobě vykazujících nemalá záporná čísla hospodaření a soustředěnost jen na růst obratu či investic do marketingu. Naproti tomuto proudu se LevneElektro.cz snaží o vyváženost nákladovosti s úměrným tvořením zisku (viz. graf). Vzhledem k faktu, že LevneElektro.cz je postaveno na tradici rodinné firmy, nemůže si dovolit hospodaření se zápornými čísly.

ELEKTRA PV, s.r.o. si především váží svých zákazníků a obchodních partnerů, přičemž s některými spolupracuje od samého počátku založení firmy v roce 1992. Více než 70 zaměstnanců obchodu www.levneelektro.cz, měsíčně zpracuje přes 20.000 objednávek.

Kontakt:

LevneElektro.cz – Elektra PV s.r.o.

press@levneelektro.cz

www.levneelektro.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru