Levné modely iPhonu budou dostupné v mnoha barevných variacích

Levné modely iPhonu budou dostupné v mnoha barevných variacích

Japonská Macotakara cituje několik zdrojů, které říkají, že se Apple chystá zahájit testování levné verze iPhonu v terénu.

S ohledem na všechny zvěsti poletující okolo, které pojednávají o levném modelu Apple iPhonu, se to zdá již docela pravděpodobné. Zpráva Japonců však obsahuje i zajímavé části. Konkrétně o barvě nových zařízení.

Zdá se, že společnost se bude snažit prodávat své iPhony nejen cenou, ale také vzhledem. Apple se tak zřejmě chystá použít několik barevných variant.

Hrubý překlad z japonské zprávy zní: „Máme informace ze dvou zdrojů o změně barev levnější verze iPhonu. První barevný set by měl obsahovat barvy modrá, zlatě oranžová, bílá a šedá. Ve druhém setu by se měla objevit bílá, růžová, zelená, modrá a žlutooranžová zařízení.“

iphone-colors

Je třeba poznamenat, že ani v jednom barevném setu není zmíněna barva černá. iPhone této barvy se tak zdá být velice nepravděpodobný. Černá je klasika a i když dnes už jsou trendy někde jinde, nebude někomu chybět?

Zdroj také uvedl, že Apple plánuje výrobu 1000 kusů levnějšího iPhonu pro červnové testování. Sériová výroba by ale měla být zahájena v červenci až září tohoto roku.

Zdroj: news.softpedia.com

Komentáře

Nahoru