Pražané s projektem LevnáTramvajenka.cz pořídí levnější měsíční jízdné

V roce 2015 spatřila světlo světa služba LevnáTramvajenka.cz, která umožňuje lidem cestovat po Praze za zvýhodněné jízdné. Po hlavním městě můžete cestovat za 399 korun měsíčně, nikoliv za 550 korun, jak tomu bylo doposud. Pokud půjdete kupovat měsíční jízdenku do Dopravního podniku, zaplatíte tu vyšší částku. Ale pokud ji zakoupíte u LevnéTramvajenky.cz, ušetříte 151 korun.

„Zákazník přijde na stránky www.levnatramvajenka.cz, objedná si levnější cestování MHD a zaplatí 399 korun. Stejná částka se mu strhává každý měsíc. O nic dalšího se nestará. My za něj pak koupíme u Dopravního podniku roční kupon. Všechny starosti může v tu chvíli pustit z hlavy. Užívá si jenom levnější MHD,“ říká Ondřej Moravec ze společnosti Direct People, která službu LevnáTramvajenka.cz provozuje.

levnatramvajenka

LevnáTramvajenka.cz chce pouze pomoci lidem, kteří si kupují měsíční jízdenku, protože nemají dostatek finančních prostředků na koupi ročního kuponu. Chce zároveň poukázat na nespravedlivý přístup Dopravního podniku a Magistrátu hlavního města. Roční jízdenku si může dovolit koupit desítek tisíc lidí, ale měsíční jízdenku si kupuje přes 200 tisíc Pražanů.

„Jdou měsíc co měsíc k okénku a z peněženky vytáhnou 550 korun. Což je samozřejmě o hodně víc, než kdyby si pořídili roční kupon a jeho cenu vydělili dvanácti měsíci. A nic na tom  nezmění ani navrhované zlevnění. Vydat naráz 3 650 korun bude zkrátka pořád pro řadu lidí nemožné,“ doplňuje Ondřej Moravec.

LevnáTramvajenka.cz je tak velice dobrá alternativa, pokud chcete roční kupon, ale nemáte jednorázově takovou částku v hotovosti. Zájem o službu rapidně roste. LevnáTramvajenka.cz si zakládá na bezpečnosti, a tak můžete jízdné platit kartou přes platební bránu, ale také platebním příkazem. To záleží pouze na vás.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru