Dnes vyšlo 15 článků

Levin Iglut: Unikátní iglú, ze kterého můžete sledovat polární záři ve Finsku

Máte rádi cestování? Hledáte neobvyklé ubytování? Pak vás možná zaujmou domky Levin Iglut, které se nacházejí v destinaci Levi ve Finsku. Jedná se o unikátní iglú, které nabízejí dostatek luxusu i nevšední zážitek v jednom.

levin-iglut-luxury-igloo-designboom-6-818x539

Levin Iglut je komplex luxusních iglú, které se nacházejí ve Finsku. Pokud se právě teď chystáte navštívit tuto severskou zemi a pozorovat polární záři z pohodlné místnosti, jsou tato iglú ideální variantou. Levin Iglut jsou vybaveny vyhřívaným sklem a nabízí možnost nastavení polohy postele tak, aby případné venkovní světlo nerušilo při spánku.

levin-iglut-luxury-igloo-designboom-1

Hotel, ke kterému patří tyto pohádkové domky, původně nabízel pouze 4 iglú. Zájem byl ale tak veliký, že se majitelé rozhodli postavit dalších 20. Součástí každého iglú je také WC, koupelna a malá kuchyňka. Nechybí ani klimatizace.

levin-iglut-luxury-igloo-designboom-5-818x536

Pokud chcete sledovat polární záři a finskou přírodu z tohoto unikátního iglú, můžete si ubytování objednat například přímo na booking.com. Cena se pohybuje okolo 11 000 CZK za 2 osobu a noc.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru