Dnes vyšlo 15 článků

Levi a Google vytvořili “smart jacket”. Ovládejte svůj telefon pomocí bundy

Levi a Google vytvořili “smart jacket”. Ovládejte svůj telefon pomocí bundy

Google a Levi se spojili aby vytvořili první “smart jacket”. Obyčejnou džízku obohatili dotykovými ovládacími prvky, vbudovanými přímo do látky a vy můžete svoje mobilní zařízení ovládat dotyky a gesty, které si můžete jednoduše a svobodně nastavit pomocí aplikace Jacquard. 

 

Než počtete dál, tak si dejte pár sekund a zamyslete se, jak je to skvělý krok do budoucnosti. Levi Commuter Trucker Jacket je skutečně nositelná a díky ní se spojíte se svými smart přístroji rozmanitými způsoby. Můžete ovládat muziku, získat hlasové GPS instrukce, čas, odpovědět či odmítnout hovory a poslechnout si textové zprávy. Přípínací poutko vás upozorní na příchozí zprávu jemným bliknutím, nebo vibrací.

 

22046806_1650381245006094_3381702944756447609_n

 

Gesta pro veškerou komunikaci mezi bundou a zařízením si můžete nastavit prostřednictvím přidružené mobilní aplikace Jacquard, jak uvidíte na videu.

 

Džízka je zrozena ze spolupráce mezi Levi’s a Google, kteří svojí Jacquard technologii přinesli světu. Projekt Jacquard je celý o interakci mezi dotykovými vlákny, zabudovanými v látce oblečení. Před několika lety, kdy byla technologie poprvé představena, se zdála jako sci-fi. Dnes je holou skutečností a první bundy se k prodeji objevily koncem září ve vybraných obchodech. Cena se pohybuje kolem 8 000 Kč.

 

22045825_1401623979950955_2672918210341083455_n

 

Nastavitelná gesta vám uleví, když třeba pojedete na kole a budete potřebovat přeskočit hudební stopu, nebo zvednout telefon. Jednoduše třeba poklepete na rukáv a nemusíte zastavit, hledat telefon a lovit vše na něm. Je to jednoduše cool.

 

Je jako běžné džínové bundy, jen s trochou vetkané magie. Je jednoduché jí vyprat, když odstraníte poutko s vysílačem. Elegantně vypadající bunda s reflexními prvky, odolná a navržená tak, aby jste na ní mohli jezdit na kole, vás udrží v teple. A vypadá to, že bunda je jen začátek.

 

wersm.com

 

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru