Letní trendy fotky na Instagramu

Léto je tady a s ním i čas dovolených, zážitků, teplých večerů, posezení s přáteli, koupání, zmrzlin a mnohých dalších typicky letních radovánek. Všechny tyto akce se pečlivě dokumentují na Instagram, a pokud patříte k mladší generaci, nesmí vám fotky z takových akcí na profilu chybět. Poradíme si, jak na ně.

Nezáleží na tom, zda jste na Instagramu hvězdou nebo nováčkem, kterého sleduje jen pár přátel. Některé (možná až kýčovité) fotky si fotí prostě všichni.

Jaké fotky jsou trendy?

U moře

Jedete-li k moři, máte vyhráno. Začněte fotit nejlépe ještě tehdy, když okupujete s rodinou auto. Vyblejskněte výhled na moře, až sjedete z dálnice a projedete horami, které se před vámi najednou otevřou. Pokud letíte letadlem, je to ještě lepší. Zaberte místo u okýnka, tahle fotka vám totiž nesmí chybět. Letíte-li poprvé a chcete-li se tím hodně pochlubit, začněte fotit nejlépe ještě na letišti Václava Havla Praha nebo na kterémkoliv jiném, z něhož vylétáte. Prostě dejte najevo, že vy na to máte. O tom přece Instagram je, ne?

U moře se pak nabízí tisíc a jedna různých možností. Foťte západy slunce, výhled z projížďkové lodi, večeři, zmrzlinu, své plavky, nohy na pláži atd. Však to znáte.

beach

Plážová klasika

V horách

Další dobré místo, kde se toho nabízí opravdu hodně. Foťte nádherné vrcholky hor, rostliny, které u nás v nížinách nenajdeme, natáčejte horské potůčky a propasti. Pokud s sebou máte auto a sjíždíte horské zatáčky, i to je dobrá příležitost pro krásnou fotku. Dobré záběry vznikají rovněž na kole, lodi apod. V každém větším horském středisku je půjčovna kol, půjčovna koloběžek či místo, kde vám dokonce pronajmou vlastní lodičku, na které prozkoumáte místí jezero. Dovolená v horách není o nic horší než u moře.

mountains

Nesmí chybět při výletu do hor

Doma

Když se vydáte do exotických zemí, příležitostí pro fotku je vždycky více. Čím na Instagramu zaujmout, když zůstanete doma? Všude se dá něco vyfotit, ať už je vaším domovským městem Praha, Brno nebo malá vesnice u Liberce. Popřemýšlejte nad přírodními úkazy, památkami a kulturními zajímavostmi v okolí. A kdyby to nevyšlo, vždy můžete vyfotit svůj denní #ootd, povedený dort, upečený koláč, koupený smoothie koktejl, zmrzlinu a hromadu dalších obyčejných věcí, kterými se lidé na Instagramu běžně chlubí.

zmrzlina

Tohle vyfotíte i doma

Tip pro výletníky

Pokud už vás Praha nudí, možná vás zaujme nabídka, kterou poskytuje MAD Auto autopůjčovna Praha. Jako tradičně v létě zaznamenávají nárůst poptávek po autech a aby měli před konkurencí náskok, zlevňují. Autopůjčovna nabízí od 1. srpna slevu 20 % a 200 km denně v ceně. Z autopůjčovny si vozy na prázdniny berou i lidé, co mají vlastní auto. Takhle totiž mají jistotu, že se s autem nic nestane, protože půjčovna se o něj pravidelně stará. Auto si můžete vypůjčit i vy… A pořídit díky němu povedenou fotku na Instagram.

sleva

V pozadí je příklad pěkné fotky

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru