Tisková zpráva: Letní party v Chorvatsku

Blíží se léto a sním čas letních dovolených. K těm neodmyslitelně patří teplo, slunce a dobrá nálada. Chorvatsko právě toto nabízí. Již delší dobu patří mezi velmi oblíbené destinace. Země, která se chlubí přezdívkou ,,tisíce ostrovů“ láká rok co rok velké davy turistů z mnoha zemí. Jestli jste tam již byli a říkáte si, že jste viděli všechno, možná nemáte pravdu.

Chorvatsko není totiž jen o lenošení u moře. Přináší i mnoho zábavy. Jestliže tedy chcete zažít něco jedinečného, popřemýšlejte nad ostrovem Pag. Na pláži Zrcé můžete čekat spoustu letních festivalů.

Zapomeňte tedy na klasiku a vyzkoušejte Chorvatsko z druhé stránky. Na tomto největším ostrově najdete nejen krásné pláže ale hlavně velké množství zábavy. Počítejte zde s velkým počtem klubů, kde zábava běží takřka nonstop. Můžete tedy slunečná den strávit na pláži a v noci využít lákadel některého z klubů. Není problém tyto kluby navštívit třeba i nad ránem kdy tam stejně najdete mnoho návštěvníků. Můžete si tedy užívat moře, bavit se v klubech nebo třeba využít plavby lodí. Na ostrově Pag se zkrátka nudit rozhodně nebudete.

 

Kluby s nekončící zábavou

Úplně největším místním klubem je Papay, ležící samostatně na okraji pláže. Terasovité plošiny, bazén a největší proporce aparatury. To vše naleznete v tomto klubu. Po přejití celé pláže na vás bude čekat krásně navržený klub Kalypso. A trojici těch největších uzavře místní klub Aquaris. Tyto tři kluby nejen že jsou největší, ale patří také mezi nejoblíbenější. Nemusíte mít ale obavy ani v případě, že vás ani jeden z těchto nezaujme. Menší kluby jsou totiž prakticky na každém kroku. Najdete je, kdekoliv se jen podíváte.

Kluby si pro vás každý rok připravují našlápnutý program plný světoznámých DJs. Vše odstartuje festival Zrće Spring Break a pak už jen festival střídá festival. Velkým lákadlem je například Fresh Island Festival s Hip Hop hvězdou Snoop Doggem. Vstupné pořídíte okolo 35eur

Léto na které nezapomenete

Jestliže chcete objevit i tuto tvář této země není nic snadnějšího. Díky projektu PartyKybl.cz  se za chorvatskou zábavou můžete vydat každou středu. A v neděli můžete jet zase zpět. Díky této otočce zažijete party kterou u nás rozhodně nenajdete. Ubytování aby to mělo, tu pravou festivalovou náladu probíhá ve stanovém městečku. Získáte také neomezené vstupné do vybraných klubů. Jestliže chcete tuto zábavu ještě umocnit, vezměte sebou i své kamarády. Zažijete tak zábavu, kterou jste ještě nepoznali. Na letošní léto můžete vzpomínat již navždy. Stačí využít lákavých služeb PartyKybl.cz

Komentáře

Nahoru