Dnes vyšlo 1 článků

Letecký den na silnici: Prase se díky pádu zachránilo

Z nákladního vozu převážející prasata jedno vyskočilo. Asi se chtělo zachránit před jistou smrtí. Avšak nepovedlo se. Vyskočilo, přežilo, avšak následně začalo zmateně pobíhat po silnici, takže si ho řidič náklaďáku všiml a prase odchytl. Fotkami o útěku prasete se prostě a jistě baví celý Internet. 

Být prase musí být docela složitá záležitost, neboť máte svůj život naplánovaný do detailu. Když si to tak vezmeme, tak jediné prase ví, kdy umře… Jeho život je hodně ovlivňován a limitován. Avšak někdy se stane zázrak a prase na porážku z nějakého důvodu nedorazí. Příkladem mohu uvést situaci, kterou se baví celý svět. Při převozu nákladního auta plného prasat došlo k dosti zajímavé akci.

Prase vyskočilo v plné rychlosti z nákladního auta

Celá situace se odehrála ve městě Fosh, kde v plné rychlosti vyskočilo jedno prase z jedoucího nákladního auta. Za náklaďákem naštěstí jelo další auto, kde si toho řidič všiml v pravou chvíli, takže jako vzorný uživatel vše vyfotil a zachytit tak originální útěk na fotkách.

Pig-escape_zps538d7360

Příběh však nemá happyend

Odvážné prase ve snaze o zachování svého života se začalo doslova škrábat přes bok vozidla. Následně z auta vypadlo na silnici. Zvíře se následně s úspěchem postavilo na své nohy a zmateně začalo pobíhat po vozovce plné ostatních automobilů. Díky tomu uviděl prase i řidič, který pohotově zareagoval a prase odchytil. 

prase_graff

Pig-escape1_zpse8e1a37e

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru