Dnes vyšlo 15 článků

„Lepší video by natočil i můj pes!“

„Lepší video by natočil i můj pes!“

Teď má možnost: díky novému psímu postroji

Pokud máte při prohlížení videí na Youtube pocit, že by to i váš pes zvládl líp, neváhejte a dejte mu tu možnost. Společnost Sony představila zajímavou novinku – psí postroj s úchytem na kameru.

Říkáte si, že se jedná o opožděný aprílový žert? Ta hranice je skutečně tenká, ale v Japonsku, kde lidé svou lásku často raději věnují zvířeti než druhému člověku, to dává smysl.

Psí postroj AKA-DM1 je vybaven úchytem pro outdoorovou kameru. Váš pes tedy může doslova natočit vše, co jej praští přes čumák, pořizovat fotografie a fajnšmekři třeba vyzkouší i natáčení slow motion. Pořízené fotky a videozáznamy lze do počítače stáhnout buď přes USB kabel, ale majitelé zejména živějších tvorů jistě ocení spíše bezdrátové wi-fi spojení.

Postroj na psa AKA-DM1

Jediné, co vašemu pejskovi může zabránit v zářné umělecké kariéře, je bohužel jeho vlastní rasa – malí psi, třeba jorkšíři či jezevčíci, se kameramany stát nemohou. Postroj je konstruován na psy vážící minimálně 15 kg a s obvodem hrudníku aspoň 50 cm.

Novinka je zatím k dostání pouze v Japonsku, nicméně na internetu se dá sehnat postroj pro outdoorovou kameru GoPro – i váš pes se tedy může stát příštím internetovým fenoménem.

Zdroj: https://technet.idnes.cz

Zdroj obrázku: https://www.palmserver.cz

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru