Dnes vyšlo 15 článků

Lenovo startuje s prodejem zařízení s Windows 10, na jaké novinky se můžeme těšit?

Společnost Lenovo oznámila začátek prodeje široké řady produktů s předinstalovaným operačním systém Windows 10. Zároveň vytvořila také seznam produktů, které jsou vhodné pro upgrade na nový operační systém. Tento seznam zahrnuje mimo jiné také populární modely konvertibilních zařízení Yoga 3 Pro a Yoga 500. Zákazníci Lenovo pak mohou na internetových stránkách společnosti jednoduše zkontrolovat, zda i jejich zařízení umožňuje aktualizaci na nejnovější verzi Windows.

Společnost Lenovo úzce spolupracovala se společností Microsoft na celkovém usnadnění aktualizace na nejnovější verzi Windows 10 pro uživatele, kteří vlastní zařízení Lenovo s operačním systémem Windows 7 SP1 nebo 8.1. Aktualizace bude dostupná počínaje 29. červencem. Uživatelé, kteří si zarezervovali kopii Windows 10 s předstihem, budou na dostupnost aktualizace upozorněni okamžitě poté, co bude Windows 10 stažen do jejich zařízení.

11144913_10153475226629494_1357469229244757729_o

Lenovo začíná s Windows 10 a s novým logem!

Aplikace Lenovo pro ještě lepší zážitek z Windows 10

Pro ještě snazší používání více zařízení a operačních systémů najednou obsahuje sada přeinstalovaných aplikací v nových zařízeních také aplikace Lenovo. Nový nástroj pro optimalizaci Lenovo Companion 3.0 zajistí maximální výkon zařízení a může být kdykoliv použit pro kompletní správu zařízení, přehled o využití paměti a následné čištění a zrychlení zařízení. Nové nastavení Lenovo umožňuje uživatelům snadno upravit a změnit způsob, jakým se jejich zařízení chová. V režimu Tablet tak například zařízení upraví orientaci displeje a další nastavení podle způsobu držení. Zařízení bude také měnit své nastavení podle dalších aktivit uživatele tak, aby bylo ideální například pro sledování filmu nebo čtení elektronické knihy. S aplikací SHAREit mohou uživatelé rychle převádět soubory mezi jednotlivými zařízeními. Uživatelé tabletů ocení také aplikaci WRITEit, která jim umožní psát perem na obrazovku s téměř okamžitým převodem rukopisu do elektronického textu.

Nové funkce, o kterých se vám ani nesnilo

Nové funkce, o kterých se vám ani nesnilo

Jak již bylo oznámeno na květnové konferenci Tech World, společnosti Lenovo a Microsoft dlouhodobě spolupracovaly na propojení aplikací Cortana a REACHit. REACHit je revoluční aplikace Lenovo, která umožňuje uživatelům optimalizovat správu a používání více zařízení či cloudových úložišť najednou. Aplikace Cortana se stává v kombinaci s REACHit ještě chytřejším a mnohem osobnějším způsobem vyhledávání, které umožní uživatelům najít jejich data, jako jsou emaily, fotografie a videa způsobem, který se dříve zdál nemožný. Spojení aplikací Cortana a REACHit poskytuje uživatelům bezproblémový a intuitivní způsob vyhledávání.

Tato funkce pro zařízení Lenovo bude k dispozici v beta verzi od letošního podzimu. Zákazníci v USA a Číně se mohou pro získání beta verze a více informací zaregistrovat na stránkách www.cortanareachit.com. Ostatním uživatelům bude aplikace REACHit automaticky aktualizována později v tomto roce, poté co bude nejnovější verze běžně dostupná.

We are the world's fastest-growing computer company. We make ThinkPad, Yoga, Tablets, Smartphones and so much more.

Komentáře

Nahoru