Tisková zpráva: Lenovo je partnerem soutěže pro studenty „Prezentiáda+”

Možnost zlepšit své prezentační schopnosti, naučit se něco nového zábavnou formou a soutěžit o spoustu zajímavých cen. To jsou jedny z charakteristických rysů soutěže v projektové tvorbě Prezentiáda +. Soutěž je určena pro žáky středních škol a druhého stupně základních škol a vznikla spojením soutěží Prezentiáda a OfficeAréna. Společnost Lenovo se stala jejím partnerem a do soutěže věnovala zajímavé ceny pro vítěze – tři chytré telefony Lenovo A319.

Prezentiáda + je již šestým ročníkem soutěže, která navazuje na tradici soutěže Prezentiáda a zároveň ji propojuje se soutěží OfficeAréna. Snaží se naučit studenty novým, netradičním a praktickým zkušenostem s prezentováním projektů. „Umění argumentace a prezentování vlastního názoru je jedna z nejdůležitějších věcí pro budoucí profesionály. Stejně tak k nim patří zdravé sebevědomí a schopnost týmové spolupráce,“ říká Lucie Hajdová, marketingová manažerka společnosti Lenovo. „Lenovo nabízí studentům kvalitní pracovní nástroje a pomáhá rozvíjet jejich tvůrčí schopnosti. Proto jsme se stali partnerem této akce a vítěze odměníme chytrými telefony Lenovo A319,“ doplňuje.

Lenovo_logo

Soutěž je určena pro dvou až tříčlenné týmy studentů středních škol a druhého stupně základních škol. Jejich úkolem je vypracovat jeden ze dvou vybraných projektů a vytvořit k němu také kompletní dokumentaci. Odborná porota poté vyhodnotí nejen provedení a nápaditost prezentace, ale také zpracování tabulek a grafů či členění textu v doprovodném komentáři. Nejlepší projekty postoupí do krajského kola, kde týmy svou prezentací a projevem budou muset přesvědčit porotu o tom, že si zaslouží postup do finále.

Týmy se mohou do soutěže registrovat a posílat své projekty do 20. března. Účelem akce je ve studentech podpořit sebevědomí, odvahu a jejich vzájemnou spolupráci. Soutěž je projektem občanského sdružení Student Cyber Games, které se dlouhodobě snaží propojit školu a zábavu.

Více informací o soutěži v projektové tvorbě je k dispozici na www.prezentiada.cz.
Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru