Dnes vyšlo 15 článků

„Lehni si na zem a usměj se“ aneb selfies nahrazuje STEFDIES

„Lehni si na zem a usměj se“ aneb selfies nahrazuje STEFDIES

V době dokonalých profilů na sociálních sítích už takřka nenajdeme fotku, která by byla „jako za starých časů“. Každý se fotí už jen proto, aby měl fotku. Zaznamenávání krásných a šťastných momentů je ta tam. Ovšem „fejkový“ úsměv na fotkách zůstává. V době narcismu se daří foto stálicím a sice známým selfies.

Selfies je všude mnoho a každou vteřinou přibývají další. Mnozí si už život bez předního foťáku na svém smartphonu nedovedou ani představit. Toto se týká zejména mladé generace, která vyrůstá v radikálně rozdílných podmínkách než generace minulá. Přirozené fotografie si už tahle doba nežádá. A právě s tím chce zatočit jedna mladá umělkyně. A jak? Nezůstává jen u slov, ale potvrzuje je činem. Na svém Instagramovém profilu má sérii fotografií, která se neustále rozrůstá.

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 12.57.15

 

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 12.57.03

Své nevšední fotky pojmenovala STEFDIES. Na fotografii totiž leží na zemi s hlavou směřující do země. Tuhle polohu aplikuje i na veřejných místech. Na fotkách ji není vidět obličej, což ukazuje na snahu o anti selfies. Na ty nejpovedenější se podívejte. Kdyby ani tohle nestačilo, zavítejte na její Instagram a pokochejte se. Můžete ji také podpořit fotkou ve stylu STEFDIES.

Zdroj, foto: instagram.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru