LEGRAČNÍ VIDEO: Jak jedí zvířata!

Video „How Animals Eat Their Food“ bylo sice nahráno na YouTube již před nějakým časem, ale od té doby se stalo kultovní nahrávkou, která má do dnešní doby úctyhodných 100 milionů zhlédnutí. Číslo je ještě více neuvěřitelné, když vezmeme v potaz, že se nejedná o žádnou písničku slavné americké hvězdy, ale o vtipný nápad dvojice amatérů.

V doslovném překladu „Jak zvířata jedí své jídlo“ je vlastně odhalen i jednoduchý princip celého videa. Na začátku sedí dva mladíci u stolu a v tom se jeden druhého zeptá, zda by chtěl vidět, jak jedí zvířata své jídlo. Scénka následně pokračuje vtipnou imitací zvířat jednoho z mladíků.

Nejprve začne napodobovat krávu a postupně přidává další a další zvířata, jako například aligátora, plameňáka či klokana. Jeho společník pozorně sleduje všechny zvířata a je vidět, že se snaží nesmát. To se mu daří do doby, kdy přiskáče klokan, který rozbije nejenom provizorní stůl z krabic, ale i jeho kamennou tvář. Vrcholem videa je jistě poslední zvíře – nosorožec, který stůl i s přísedícím smete ze záběru.

Úspěšnost videa přiměla autory udělat pokračování tohoto trháku a zparodovat další zvířata. Počtem zhlédnutí a legračními okamžiky se již určitě nevyrovná prvnímu dílu, ale i tak stojí za zhlédnutí.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru