LEGO Mindstorms Robot Inventor: sestrojte si funkčního robota

LEGO Mindstorms Robot Inventor: sestrojte si funkčního robota

Lego kostičky se nevzdávají ani v době virtuální reality a 5G sítě. Zkrátka jdou s dobou a kombinují moderní technologie a tradiční Lego. Můžete si z něj postavit robota.  

Snímek obrazovky 2020-06-19 v 16.40.21

Pokud se řekne Lego, každý si určitě vybaví kupičku plastových kostiček,které do sebe krásně zapadají, ale také hodiny pozornosti, čtení návodu a manuální práce. Dánská ikonická firma se stále drží v kurzu a snaží se odpovídat na potřeby zákazníků. V době virtuální reality a robotů nabízí produkt, kdy si můžete vlastní robota sestavit právě pomocí lego kostek. Nejen, že si složíte postavičku robota, ale také si ho můžete naprogramovat a funkčně používat.

Snímek obrazovky 2020-06-19 v 16.40.27

Z lega si můžete postavit téměř cokoliv, teď už i robota. Speciální edice Mindstorm podporuje mladou generaci a poskytuje možnost sestrojit si vlastního robota. Posouvá tak svůj produkt o level víš a dovednosti zákazníků také. Robota je pak možné povládat pomocí speciální aplikace do smartphonu. Edice LEGO Mindstorms Robot Inventor obsahuje počet kostek, z kterého můžete postavit až 5 funkčních robotů. Sada obsahuje kostky, senzory barvy a vzdáleností, malé motory a části s Bluetooth. Princip programování je vytvořen tak, aby byl jednoduchý a srozumitelný – dokáží ho tak používat i malé děti. Edice tak v dětech probudí kreativní a kritické myšlení. LEGO Mindstorms Robot Inventor budete moci zakoupit jako dárek pod letošní vánoční stromeček. Na pulty obchodů by se měl dostat na podzim tohoto roku za cenu v přepočtu 8 500 Kč.

 

Zdroj, foto: lego.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru