Legendární Nokia 3310 se vrací na scénu

Ne. Skutečně to není překlep. Nokia v letošním roce skutečně představí ikonický model Nokia 3310. Spolehlivý zdroj prozradil, že legendární Nokia 3310 bude jedním ze tří mobilních telefonů, které budou představené koncem tohoto měsíce na kongresu Mobile World Congress v Barceloně.

Před nástupem chytrých telefonů se Nokia 3310 stala nejznámějším zařízením na trhu. Prodalo se neuvěřitelných 126 milionů kusů po celém světě.

phone-852952_1280

Zdroj: Pixabay

Téměř 17 let po vydání prví „třicettřidesítky“ si lidé vzpomínají na její nezničitelné tělo a neskutečnou výdrž baterie. Značka doufá, že na moderní verzi, kterou připraví ve spolupráci s HMD Global, vydělá.

Ačkoliv podrobnější informace zatím nejsou dostupné, připravovaná Nokia 3310 by se měla svým designem výrazně podobat originálu. Bude se prodávat pouze na evropských trzích za 59 euro (cca 1 500 korun).

I když se zdá, že znovuuvedení přístroje na trh je nesmyslné, opak je pravdou. Je to geniální nápad, na kterém může značka vydělat, protože spousta lidí si Nokii 3310 koupí jen kvůli tomu, že rádi vzpomínají na originál.

Zdroj: Technobuffalo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru