Americká vláda oficiálně připustila, že marihuana zabíjí rakovinné buňky

Americká vláda uvedla, že konopí skutečně zabíjí rakovinné buňky. Ukázalo se, že marihuana nemusí být pouze návyková droga, ale dokonce může pomoci lidem se závažnými chorobami a rakovinou. I když země jako Kanada či Irsko jednají o legalizaci marihuany pro lékařské účely, stále je marihuana vnímána spíše jako droga než bylinka s blahodárnými účinky.

Provedla se spousta výzkumů, z nichž vyplývá, že konopí se může užívat i ze zdravotních důvodů, zejména pokud má člověk rakovinu. Americká vláda tvrdí, že je to zelená cesta, jak dopřát svému tělu obrovskou pomoc či dokonce úplnou léčbu.

seedling-1062908_1280

Zdroj: Pixabay

„Kanabinoidy mohou pozitivně působit na vedlejší účinky rakoviny a léčbu rakoviny,“ vyjádřila se americká vláda na výzkum týkající se marihuany.

Dále pokračuje s tím, že marihuana by se měla jako lék kouřit, jíst, pít anebo v podobě spreje stříkat do úst. Dokonce americká vláda uvedla výhody, které může konopí přinést nemocným lidem. A mezi tyto výhody patří, že má protizánětlivé účinky, ulevuje od bolesti, působí proti úzkosti, snižuje stres, má protinádorovou a antivirovou aktivitu a ulevuje od svalové křeče.

Organizace The National Cancer Institute, která je součástí amerického ministerstva zdravotnictví, po mnoha vědeckých studií revidovala své publikace o tom, že marihuana by skutečně mohla zabíjet rakovinné buňky a už vzniknuté nádory.

Zdá se tedy, že americká vláda koketuje s myšlenkou, že by se marihuana skutečně používala k léčbě pacientů s rakovinou, protože má nepřeberné množství výhod.

Zdroj: UNILAND

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru