Dnes vyšlo 15 článků

Léčba kocoviny na baru moderní technologií

Dobré zprávy všem těm, co se bojí děsivé ranní kocoviny. V Amsterdamu se objevil nový bar speciálně navržen tak, aby si poradil s každou bolestí a útrapou po dlouhé noci plné veselí.

Hangover Bar si rafinovaně vypůjčil myšlenku trendu poslední doby “Netflix a Chill”, tedy sledovat film a relaxovat. To ovšem vypiloval k dokonalosti a nabízí vše potřebné pro dlouhou relaci odpočinku pod nadýchanou peřinou, co vás přivede zpátky k životu.

Host si online vybere jedno z velkých lůžek na baru a zarezervuje si jej. U vstupu do baru pak obsluha změří dýchnutím množství alkoholu v krvi, aby si ověřila, že host opravdu není schopen fungovat na 100 %. Poté jej uvede na jím vybranou palandu, kde jej přikryjí a nechají jej odpočívat při sledování filmů, při nichž hosté často rádi usnou.

Celý bar je plný svěží zeleně pro vyvolání uklidňujícího dojmu. Tato oáza klidu je taky plná fontán pro dostatečnou hydrataci žíznivých hostů.

Mimo to nabízí i high-tech kyslíkovou terapii, která pomáhá osvěžit unavenou mysl a dodat energii. Doplnit živiny jim pomůžou čerstvé ovocné šťávy a koktejly z dobře zásobeného baru. Hlad pak zažene zásilková služba Foodora, která jim doveze jídlo rovnou do postele.

Hangover Bar ví, na koho cílí, a vytvořila tak lék na neduhy spjaté s alkoholem, které ne vždy lze dost dobře předvídat. Během prvních čtyř víkendů tuto službu využily desítky unavených očí Amsterdamu. Bar je otevřen od pátku do soboty mezi 10. hodinou ráno až 6. hodinou večer. Pro rezervaci využijte web baru .
Zdroj: The Culture Trip

 

Komentáře

Nahoru