Lean Startup Machine ve Vídni sponzoruje Microsoft

Workshop Lean Startup Machine už se objevil na všech významných kontinentech po celém světě (Antarktida a Arktida nám nepřijdou významné) a jeho další zastávka bude evropská a to ve Vídni. Hlavním sponzorem třídenního workshopu, který otřásl celým světem je rakouský Microsoft.

Hlavní důvod, proč startupy krachují, je vytvoření produktu, který nikdo nechce. Workshop The Lean Startup by měl pomáhat podnikatelům vyhnout se těmto nebezpečím a zároveň pomáhá vytvořit produkty, které zákazníci skutečně chtějí a jsou ochotni za ně zaplatit.

10155480_1563048730618272_2563066259347084849_n_1

The Lean Startup je o metodice a směrování, které vytvořil světově známý Eric Ries. Tato metoda by měla podnikatelům ušetřit jejich čas a peníze, které mohou využít jinak. Ve zkratce řečeno je to intenzivní třídenní workshop, během kterého podnikatelé a inovátoři používají principy Lean Startup na ověření svých produktů a služeb.

Akce se bude konat 8. – 10. května (víkend) v již zmíněné Vídni. Místní inovátoři mají možnost vyzkoušet si na svých nápadech a projektech principy a metody, které byly použity na produktech jako Dropbox, Airbnb, Zappos a další.

84aa98e082afade62e6d6191b8f08ba4_original

Zúčastnění se budou zapojovat do velmi intenzivního procesu, který je posune k novým limitům anebo rozbije některé mylné pohledy na jejich produkty. Účastníci budou trénovaní v tom, jak aplikovat metodiku lokálními VC (venture capital – rizikový kapitál), angel invostory (totéž jako VC, pouze v menších investicích), úspěšnými podnikateli, produktovými manažeři společností a samozřejmě týmem Lean Startupu.

Kurzu se mohou zúčastnit lidé z různých oblastí jako sérioví podnikatelé, sérioví vrazi, studenti, designéři, vývojáři aj.

Zdroj: startitup.sk

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru