Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: LCG New Media obstará sociální sítě pro Cinema City

LCG New Media obstará sociální sítě pro Cinema City

Fullservisová digitální agentura LCG New Media bude nově pracovat pro Cinema City. Na starosti bude mít komunikaci na sociálních sítích, konkrétně kreativu a tvorbu obsahu na Facebooku, Instagramu a dalších platformách.  

Cinema City provozuje v sedmi českých městech dvanáct multiplexů a jeden megaplex. Vybraná kina nabízí exkluzivně technologie IMAX či 4DX, diváci si mohou také užít VIP zónu, která je jedinečným spojením restaurace a kina. Právě na tyto exkluzivity a tematické akce se bude agentura LCG NM při komunikaci na sociálních sítích zaměřovat, s cílem vytvořit kreativní a zábavnou formu propagace.

„Sociální sítě jsme svěřili do péče nové agentury s tím, že je to pro nás nejdůležitější komunikační kanál. Od digitální agentury máme tedy velmi vysoké očekávání a jsme rádi, že v LCG New Media tuto naši výzvu přijali,“ říká Jiří Švancara, marketingový manažer Cinema City.

LCG New Media pracuje pro BAYER, STOCK, HONOR, Edenred, Galerii Harfa, Schuelke, festivaly HradyCZ, MAPO Group, Nemocnici Šumperk, Loterii Korunka, Festo, Grandhotel Pupp, Bondster a další firmy. V referencích má společnosti jako Omega Pharma, Bubbleology, BTL, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard nebo Ferring.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru