Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: LCG New Media kvůli novým klientům personálně posiluje

Investice do modernizace webu a online kampaň přivedla společnosti LCG New Media nové klienty z oblasti výrobců koupelen, cestovního ruchu či restauračního byznysu. Vzhledem k rozšíření portfolia proto přišel na pozici Account Managera zkušený obchodník Dominik Hybrant, tým LCG New Media rozšířil také nový PPC Specialista.

Dominik Hybrant začínal před deseti lety jako Account manager ve firmě Neocolor, dále posůbil ve firmách Dominex a Shave-Lab, kde měl na starosti marketingovou strategii a prezentaci značek na trhu. Dominik Hybrant bude v LCG NM kromě jiného využívat své zkušenosti a orientaci na německém trhu při akvizici nových klientů.

Za podobou nových webových stránek https://www.lcgnewmedia.cz stojí designérka a konzultantka společnosti LCG 360° Consulting Pavla Hromková, bývalá manažerka designu České televize. V minulosti vytvořila například současný vizuální styl programů ČT.

LCG New Media má za poslední dobu za sebou práci například pro Ferring Pharmaceuticals, Iscare, Asus či Českou spořitelnu. Více informací se dozvíte na https://www.lcgnewmedia.cz.

Kontakt: Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru