Dnes vyšlo 15 článků

Láska neoznačuje – nejsledovanější video posledních dnů

Drtivá většina z nás se považuje za nezaujaté. Ale možná, že si ani neuvědomujeme, že si vytváříme úsudek o lidech na základě toho, co vidíme, ať už jde o věk, rasu, náboženství, postižení, barvu pleti nebo sexuální orientaci. Ve spolupráci s organizací Ad Council vznikla kampaň, která nás vyzývá k tomu, abychom otevřeli oči a skoncovali se zaujatostí a předsudky. Video, které v rámci kampaně vzniklo, má už téměř 14 milionů zhlédnutí.

Předsudky jsou známým problémem lidstva. Lidé různých ras, náboženského založení nebo sexuální orientace tak mají problém získat jak práci, tak přátele. Proto vznikla organizace Ad Council, která se snaží přesvědčit  nás, abychom otevřeli oči a skoncovali se zaujatostí a předsudky. V rámci kampaně vzniklo video, které má za pouhé dva dny téměř 14 milionů zhlédnutí. Více informací o projektu naleznete na lovehasnolabels.com

zdroj: lovehasnolabels.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru