Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Langevo vás naučí šest světových jazyků

Cizí jazyky se stávají nedílnou součástí našich životů. Úspěšné studium však spočívá v neustálém rozšiřování slovní zásoby. Se správnou motivací k učení šesti světových jazyků pomáhá web https://langevo.com.

Langevo je vzdělávací fantasy aplikace, která přistupuje k učení jazyků hrou. Kombinací herních principů a přirozené motivace podporuje zábavné učení. Respektuje paměťovou křivku a zefektivňuje opakování slovíček.

S Langevo je možné studovat již šest světových jazyků. Ke stávající angličtině, španělštině a češtině nově přibyla francouzština, němčina, portugalština. Slovní zásobu, čítající již 10.000 slovíček, je možné studovat v jakékoliv kombinaci jazyků.

Tým tvoří osm lidí a několik jazykových nadšenců. “Od spuštění v září 2013 má Langevo tisíce uživatelů a stalo se hojně využívanou pomůckou ve výuce jazyků. Ověřováním slovní zásoby dbáme na její kvalitu, slovíčka doplňujeme zvukovými nahrávkami a obrázky,” říká Tomáš Holub, zakladatel projektu.

Hraním několik minut denně se učení stává zábavou a výrazně rozšiřuje slovní zásobu.

Více na https://langevo.com.

Kontakt:

Lucie Šubová

e-mail: lucie.subova@langevo.com

https://langevo.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru