Tisková zpráva: Ladislav Daněk manažerem pro produktové portfolio v Aquasoftu

Ladislav Daněk manažerem pro produktové portfolio v Aquasoftu

V softwarové společnosti Aquasoft nastoupil na pozici manažera pro produktové portfolio Ladislav Daněk. Do jeho kompetence spadá koordinace veškerých aktivit souvisejících jak s tvorbou nových produktů, tak s péčí o stávající řešení a služby Aquasoftu. 

 Vytvoření nové pozice souvisí se záměrem Aquasoftu poskytovat zákazníkům vedle zakázkového vývoje rozsáhlých aplikačních celků i typizované softwarové produkty, a to jak v oblasti transakčních systémů, tak i například v řešeních business intelligence nebo správy digitální kontinuity. Aktuálně Ladislav Daněk koordinuje přípravu nástroje pro zachování právní průkaznosti elektronických dokumentů, systému správního řízení nové generace nebo rozšíření self-service BI aplikací o novou technologickou platformu.

 Ladislav Daněk během 11 let v Aquasoftu zastával realizační i obchodní posty.  Do své nové pozice si přináší bohaté zkušenosti nejen ze svého působení v Aquasoftu, ale i například ze společností GiTy nebo OKD. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně, v oboru Technická kybernetika.

 O Aquasoftu
Aquasoft patří již osmnáct let mezi přední domácí firmy zaměřené na dodávky softwarových aplikací na míru pro státní správu, zdravotnictví a firmy. Za dobu své existence úspěšně realizoval celou řadu vývojových a integračních projektů zahrnujících geograficky, procesně i věcně velmi rozsáhlé systémy v tuzemsku i v zahraničí. Tým kvalifikovaných profesionálů zaručuje nejen vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ale také ryze osobní přístup ke každému klientovi.

 

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru