Kvalitní satelitní přijímač? Ariva 102e

Sháníte kvalitní a přitom levný satelitní přijímač pro příjem signálu a zobrazení ve vysokém rozlišení (HDTV) a s nízkou spotřebou? Chcete, aby měl váš sledovaný program dokonalý nejen obraz, ale i zvuk? Pak je pro vás ideálním řešením satelitní přijímač Ferguson Ariva 102E HD, který je velmi pozitivně hodnocen i samotnými uživateli.

Příjem signálu ve vysokém rozlišení

Satelitní přijímač Ariva 102E umí přijímat signál ve FULL HD 1080p obrazovém rozlišení. Tento HDTV satelitní přijímač má, oproti nejrozšířenějšímu a všeobecně známému pozemnímu digitálnímu vysílání (DVB-T) velkou výhodu v tom, že satelit není závislý na dosahu a síle signálu pozemního vysílače, a proto se nemusíte obávat nekvalitního a vypadávajícího obrazu. Satelitní příjem je vhodným řešením například v místech, která jsou vzdálená od civilizace a tím pádem od pozemních vysílačů, stejně tak do míst rekreačních středisek uprostřed přírody, či horských chat apod. Prostě tam, kde postačuje jen výhled na nebe.

Možnost použít karty

Satelitní HDTV přijímač Ariva 102E má v sobě integrovanou univerzální čtečku, jež umožní použití karet v kódování Conax, Cryptoworks, ICE a Irdeto (kromě Skylink Irdeto M7). Přijímač Ariva 102E můžete také připojit k internetu pomocí ethernetového konektoru RJ45.

Nahraje i přehraje

Ariva 102E umožňuje nahrávání a přehrávání pomocí externího HDD nebo USB flash disku. Pomocí tohoto přijímače tak nejen nahrajete vysílaný pořad, ale zpětně můžete přehrávat své oblíbené filmy, hudbu i obrázky uložené na těchto médiích.

Vysoká kvalita, nízká spotřeba

I když nabízí HD přijímač vysoce kvalitní příjem obrazu a zvuku, potěší také velmi malou spotřebou elektrické energie. Například v režimu standby nepřesáhne jeho spotřeba 1W.

Kladná uživatelská hodnocení

HD přijímač Ariva 102E je ceněn především pro svou vysokou kvalitu obrazu za velmi příznivou cenu. Jeho zprovoznění, nastavení parametrů, funkcí a ovládání je snadné a zvládnou ho i uživatelé méně technicky zkušení. Jeho nespornou výhodou je také to, že je možné jej připojit jak k novým televizím, kdy pro tyto účely disponuje HDMI rozhraním, zaručujícím věrný a kvalitní obraz a zvukový projev, tak také ke starším televizím, které toto digitální rozhraní ještě nemají. Pro tyto účely je k dispozici možnost připojení prostřednictvím známého SCARTu, přičemž i prostřednictvím tohoto výstupu dokáže splnit všechny očekávané technické parametry.

Z pozitivně hodnocených funkcí zmíněného přehrávače lze zmínit také podporu teletextu a titulků. Výhodou jak prvotní instalace přijímače, ale i při pozdějším přepínání je rychlé vyhledávání programových kanálů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru