Dnes vyšlo 1 článků

Kurýr společnosti Rohlik.cz posílal zákazníkům oplzlosti!

Online supermarket Rohlik.cz řeší skandál! Kurýr, který rozvážel zákazníkům jídlo, rozesílal na Facebooku nevhodné zprávy. Mezi oběťmi je například expremiérova manželka Petra Paroubková a další veřejně činné osobnosti.

Rohlik.cz je online supermarket, ve kterém si můžete objednat potraviny z pohodlí domova a kurýr vám je do 90 minut doveze až domů. Bohužel došlo ke skandálu,k který nikdo nečekal. Teď už bývalý zaměstnanec Rohlik.cz Martin Jaroš, rozesílal zákazníkům nevhodné zprávy. Na obrázku níže můžete vidět, jak zpráva na Facebooku vypadala.

Screenshot_1

Dotyčné braly zprávu s rezervou

Tuto zprávu obdržela i expremiérova manželka Petra Paroubková, která to naštěstí bere s rezervou  a vyjádřila se k této situaci následovně:

Jelikož mi není 14 nebo 15, beru to s nadsázkou. Hlavní je, že tyhle zprávy nevidí moje dcera. Musím se přiznat, že z rohliku.cz nakupuju a nehodlám na tom nic měnit. Nevím, jestli jde o jejich zaměstnance nebo ne. To by si měli vyřešit oni,“ sdělila Petra, která rozhodně nehodlá situaci nijak řešit.

Vedení se k této situaci postavilo čelem

Vedení společnosti Rohlik.cz se k této situaci postavilo čelem a Martin Jaroš okamžitě přišel o práci.

„Dnes jsme se dozvěděli, že jeden z našich kurýrů včera v noci poslal několika veřejně činným ženám (novinářky, veřejně známá osobnost) obtěžující facebookové zprávy. Ve zprávách zmiňuje, že pracuje pro Rohlik.cz. S dotyčným jsme okamžitě ukončili spolupráci. Dotčeným dámám se velmi omlouváme a budeme je s omluvou kontaktovat i soukromě. Mrzí nás to a pevně věříme, že neomluvitelné jednání nyní již bývalého kolegy neohrozí důvěru, kterou naši zákazníci v Rohlik.cz mají,“ sdělila nám Adéla Flejšarová.

Zdroj: Expres

Komentáře

Nahoru