Dnes vyšlo 15 článků

Kupte si český nebo slovenský hokejový tým za odvoz

Kupte si český nebo slovenský hokejový tým za odvoz

Slovenský portál opět nabídl nevídanou položku, tentokrát se jedná o slovenský a český hokejový tým. Majitel uvádí, že oba dva týmy mají skvělé a všestranné využití. Dále majitel preferuje rychlé jednání a dodává “Hlavně si je už odvezte”. Cena je tedy proto za odvoz (+ drobný příplatek majitele). Podle mého je to geniální nabídka, nemyslíte?

Poměrně nevídaná nabídka se objevila na oblíbeném slovenském portálu bazos.sk, kde už návštěvníci mohli v minulosti nakoupit oblíbené výrobky, jako například neviditelný plášť Harryho Pottera.

Hokejový tým za odvoz

Avšak tentokrát se nejedná o jednu věc. Jedná se o celý slovenský hokejový tým. Zřejmě kvůli nedávným prohrám klesla cena tohoto týmu. V současnosti si tento tým můžete koupit za odvoz.

Screenshot_1

Stěhování nábytku, krasobruslení, štípání dřeva…

V nabídce také stojí, že tým je všestranně využitelný, ale nejvíce se hodí například na stěhování nábytku. A někteří dokonce poslouží i jako věšáky. Mezi jejich přední vlastnosti patří především krasobruslení. Aktuálně je však můžete využít i na štípání dříví na zimu. 

Určitě neváhejte, a objednejte si ještě dnes! 

Pro příznivce češtiny

Pokud však na slovenštinu moc nejste, nebojte. Ve skvělé akční nabídce se objevil i český hokejový tým, což je také geniální pomocná síla do každé domácnosti. Takže si je můžete klidně vyměňovat mezi sousedy.

Screenshot_2

 

“Hlavně si je už odvezte!”

Cena tohoto týmu je opět za odvoz, avšak majitel ještě přislíbil nějaký ten příplatek “hlavně, když si je odvezete”. Podle jeho slov se jedná o baletky, avšak některé z nich jsou přímo výstavní kusy. 

Za každého počasí…

Je jen na vás, jak je využijete. Fungují za každého počasí, ať je zima nebo léto… využijte tuto nevídanou akci!!! Mimochodem, poměrně zajímavé, že inzerent tuto položku zařadil do kategorie “Zvířata”…

zdroj: bazos.sk

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru