Kupi.cz má přes půl milionu uživatelů

Český portál Kupi.cz zaměřený na slevové letáky a katalogy od roku 2014, kdy se stal součástí rodiny Seznam.cz, slibně roste. Přibývají nové funkce i uživatelé. Ukazuje se, že pro Čechy jsou nákupy ve slevách důležité a že jsou ochotní přijímat nové technologie.

Na Kupi.cz najdete aktuální akční letáky z různých supermarketů, dají se tam vyhledávat a srovnávat ceny produktů v různých obchodech a tvořit nákupní seznamy. Samozřejmostí je mobilní aplikace, abyste mohli mít tyto informace po ruce právě při nákupu.

Češi začínají upřednostňovat elektronické letáky

V současné době nám schránky stále ještě zaplňují slevové letáky z různých supermarketů a hypermarketů v okolí našeho bydliště. V rodinném domku se většina z nich dá spálit, ale co s nimi v bytě? Končí v kontejnerech, je to tedy zbytečné plýtvání papírem. Někteří lidé se na slevy ani nepodívají a ti, co to udělají, leták stejně nakonec vyhodí, až skončí jeho platnost.

Bez akčních letáků však fungovat nemůžeme. Pro spoustu Čechů jsou vyhledávaným způsobem jak ušetřit na věcích běžné potřeby. Jediná šance dnešní doby tedy spočívá v převedení letáků do online podoby. A o to se přesně snaží Kupi.cz.

kupicz

Kupi.cz umí víc než jen zobrazit letáky

Kupi.cz se neustále mění a modernizuje

V současné době má portál přes půl milionu registrovaných uživatelů. Ženy tvoří 65 % z nich, což není zase tak vysoké číslo. Potěšující je skutečnost, že mezi uživateli jsou zastoupeny všechny věkové kategorie. Věk 25 – 35 let má sice mírnou převahu, ale není to až tak zlé. Z toho vyplývá, že hledání akcí online vyhovuje i starším lidem, nových technologií se evidentně nebojí.

Kupi.cz se snaží svým uživatelům nabídnout co nejvíce, a tak postupně integruje další a další novinky. Například v březnu letošního roku se objevily nové formáty reklamy. Momentálně shání posilu na pozici PHP programátora, změny a vylepšení se dají očekávat i nadále.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru