Dnes vyšlo 15 článků

Kunín vyhlásil na Facebooku soutěž a trochu se mu vymkla z rukou

Mlékárna Kunín vyhlásila první jarní den soutěž. 21. března je totiž shodou okolností také svátkem poezie, a tak byl úkol jednoznačný. Fanoušci facebookové stránky měli za úkol vytvořit básničku s tematikou jara a Mlékárny Kunín. Jenže většina z nich téma pojala trochu jinak, než Kunín očekával.

Během celého týdne pod příspěvkem v komentářích přibývaly nové a nové básničky. Drtivá většina z nich je však zaměřená na jediné téma – týrání kraviček a telátek, špatné zacházení se zvířaty.

Mléko má být pro telátka

Výtvorů, které tvrdí, že bychom neměli telátkům krást mléko, se v komentářích nachází dost. Tady jsou některé z těch zdařilejších:

moni-urbanova

eli-jane

jirka-gen

ivca-bubalova

Další příklady si přečtete přímo v komentářích pod příspěvkem Mlékárny Kunín.

Mlékárna Kunín se k situaci nevyjádřila

A jak se k tomu postavil Kunín? Nijak. V pátek si vesele vyhlásil tři výherkyně (samozřejmě to byly dámy, které Kunín opěvovaly a nepronesly nic o týrání zvířat) a k tomu, na co lidé v básních upozorňovali nejvíce, se nijak nevyjádřil

vyherkyne1

vyherkyne2

vyherkyne3

Autorky těchto třech básní budou odměněny sportovní lahví a prostíráním. Kunínu ale soutěž přinesla mnohem víc – poučení pro příště…

Mlékárna Kundín na Facebooku

Na Facebooku v reakci na soutěž vznikla také stránka Mlékárna Kundín, která skutečnou mlékárnu paroduje a dělá si z ní legraci.

Tvrdí například, že se při vyhlašování výherců sekli.

mlekarna-kundin

Prý se snaží ukazovat lidem pravdu.

kundin

kundin2

Komentáře

Nahoru