Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kůň, krajta i korál: kanál Viasat Nature nabízí pohled do zákulisí dálkové přepravy živých zvířat

Nový seriál ukazuje, jak se po světě převáží domácí mazlíčci celebrit, zvířecí filmové hvězdy, ale i kriticky ohrožené druhy

 Kanál Viasat Nature přináší nový seriál Stěhování zvířat, v němž se představí nevětší světoví odborníci na přepravu zvířat ze společnosti Pacific Pet Transport. Při své práci se musí vypořádat s nepředvídatelnými vrtochy svých zvířecích cestujících, představami jejich často velmi svérázných majitelů i s těžkopádným úředním šimlem.

Zkušení experti společnosti Pacific Pet Transport dokáží přepravit malé i velké, bez-, dvou-, čtyř- i vícenohé, plovoucí, létající, lezoucí i běhající živočichy, a to nejen mezi městy, ale i mezi státy a kontinenty. Tvrdí však, že každé zvíře, které je potřeba přepravit, má své specifické nároky a každý druh proto představuje novou výzvu. V zábavném, napínavém i naučném seriálu Stěhování zvířat na kanálu Viasat Nature natáčecí štáb sleduje, jak Pacific Pet Transport vypravuje na cestu vzácná, nebezpečná a těžko zvladatelná zvířata kamkoli po světě.

Jihokalifornská společnost Pacific Pet Transport měsíčně přepraví 200 – 400 zvířat. V jednotlivých dílech seriálu ukáží, jak se například přepravuje kůň z Kalifornie na ostrov Havaj, převoz tří skunků z amerického města Nashville do Malajsie nebo přepravu živých korálů – jedněch z nejmenších živočichů v oceánu. Nemluvě o tom, jak to vypadalo, když si nadšený entomolog objednal přepravu velké bedny plné živého hmyzu z arizonské pouště do kanadské Ottawy.

Stěhování zvířat na Viasat Nature odhaluje fascinující svět, který většina z diváků pravděpodobně na vlastní kůži nikdy nepozná. Za každou cestou se skrývá zajímavý příběh – a v mnoha případech je to i příběh velmi osobní, protože přepravovaná zvířata nejsou jen náročným nákladem, ale především členy rodiny.

Pro více informací o televizním kanálu Viasat Nature navštivte profil na Facebooku s názvem Viasat Nature nebo webovou stránku https://viasatnature.cz/.

 Praha 5. února 2015 

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru