Dnes vyšlo 15 článků

Kulka se zastavila o iPhone 5c

Určitě znáte někoho, kdo tvrdí, že by bez svého iPhonu nepřežil. Můžete se mu vysmívat, ale věřte nebo ne, jeden pětadvacetiletý Brit to může tvrdit naprosto oprávněně. Kdyby se výstřel z brokovnice z velké části nezastavil o jeho iPhone 5c, asi by tu dnes už nebyl.

Pětadvacetiletý Brit se šel vypořádat s gangem teenagerů, který panelovému domu, v němž žil, vypnul přívod vody. Jenže během potyčky jeden z teenagerů vytáhl brokovnici a střelil jej do břicha. Muž nic takového neočekával, ale měl z pekla štěstí. Pomohl mu iPhone, který měl v kapse bundy.

iphone_5c

iPhone 5c se ohnul

„Muž přežil v důsledku toho, že mobilní telefon, který měl v kapse, výstřel zachytil. Je to pozoruhodné – kdyby tam v té chvíli mobil neměl, nepochybně by zemřel,“ uvedl inspektor Gary McIntyre.

Devatenáctiletý Ryan Duggan, který z brokovnice vystřelil, byl minulý týden ve čtvrtek shledán vinným z pokusu o vraždu a v červenci má být odsouzen.

gun

Zbraň, ze které kulka pochází, byla nalezená v nedalekém křoví

Takže až budete příště shánět neprůstřelnou vestu a budete mít náhodou dost peněz, zkuste nakoupit iPhony a pěkně se jimi obskládat. Zkusili jsme trochu zapátrat na internetu a zjistili jsme, že něco takového už vlastně existuje:

vest

Zdroj: 9to5mac

Jen si nejsme úplně jistí, jestli kulku zastaví třeba i Macbook…. Tak si to raději nejdřív ověřte 🙂

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru