Dnes vyšlo 15 článků

Kučerová, Kameník a Podhola nastupují do agentury Bistro Agency

Tým pražské kreativní agentury Bistro Agency doplnily tři nové tváře, a to Tereza Kučerová, David Podhola a Radim Kameník. Internetová reklamní agentura pomáhá značkám a firmám nastolit lepší komunikaci, přičemž se specializuje na reklamní kampaně na internetu.

Tereza Kučerová bude v agentuře působit na pozici performance director, přičemž na starosti bude mít výkonnost a datovou analýzu digitálních projektů. A zároveň se bude podílet na strategickém rozvoji všech kampaní. Před nastoupením do Bistro Agency pracovala ve firmě Nydrle jako account manager.

tereza kučerová

Tereza Kučerová, Zdroj: LinkedIn

Radim Kameník jako managing director bude mít pod svými křídly marketingovou komunikaci na všech mediálních kanálech. Do reklamní agentury Bistro Agency přestoupil z paluby společnosti Havas Worldwide, kde pracoval jako onboarding & quality director.

radim kameník

Radim Kameník, Zdroj: LinkedIn

David Podhola nastupuje do funkce senior copywritera a idea makera, přičemž ve své kompetenci bude mít správu klientů Sazka a Škoda. Pracoval dlouhá léta v Publicis Prague, ve které měl na starosti významné klienty jako Zentiva, Nescafé, Grand Optical, Renault, Garnier či MND.

david podhola

David Podhola, Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru