Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: KTM Autonova Brno – Autorizovaný prodejce KTM motocyklů u nás

Pokud se i vy zajímáte o trh s motocykly, zajisté jste se již seznámili se značkou KTM, která již nějakou tu dobu produkuje silné stroje, které si získávají oblibu nejen u znalců, ale také u nováčků v oboru auto-moto. Motocykly této značky se velice často nachází na předních pozicích světoznámých soutěží a cen. Historie této značky se začala psát před více jak 80 lety a na světovém trhu stále dominuje, i na českém trhu nachází stále více a více fanoušků, kteří si rádi připlatí za kvalitu a propracovanost těchto produktů.

Nyní však něco málo k historii této značky. Ta vznikla před více jak 80 lety (konkrétně v roce 1934) v rakouském městě Mattignofen. Tam se původně nacházela jen opravárenská dílna, která se postupem času vylepšovala a začala vytvářet motocykly své značky. První model představili již v roce 1953 a od té doby se začala psát historie možná jedné z nejznámějších dílen vyrábějících motocykly.

Jak poznat KTM na první pohled?

Dobrá otázka. Nemusíte být znalec motocyklů a přece jen poznáte ten od KTM. Jak? Typickou sytě oranžovou barvnou. Dále dalšími prvky, mezi které lze zařadit například vysokou kontrukční kvalitu a celkovou propracovanost každého motocyklu. KTM nabízí motocykly řady zajímavých provedení počínaje klasickými silničními speciály až po šperky motokrosových závodů. Tady si vybere prostě každý…

sdshop

Typicky oranžová barva se stala symbolem KTM motocyklů

Avšak nejlepší odezvu od fanoušků mají především motocykly v terénním provedení. Ty se proslavily především díky řadě vítězství v známých soutěží (MX1, MX2, E1 a také E2). Dále tato značka se velmi často nachází na předních příčkách oblíbenho a celosvětově známého Rallye Dakar. A takových to úspěchů bychom mohli jmenovat ještě mnoho.

Zastoupení na českém moto trhu

I na našem trhu samozřejmě najdeme autorizovaného prodejce (resp. české zastoupení) značky KTM. Za zmínku určitě stojí právě KTM Autonova Brno, která se nejen věnuje prodeji, ale zároveň také servisu těchto motocyklů. Zároveň také nabízí kompletní vybavení, prodej již ojetých motorek či dokonce oblečení.

foto: KTM Autonova Brno

 

Štítky: , , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru