Která aplikace je nejpotřebnější? Hlasujte taky

Která aplikace je nejpotřebnější? Hlasujte taky

Už na začátku května jsme psali o soutěži Wall of Flame. Je to příležitost pro všechny dobré nápady, které by mohly pomáhat v podnikání. T-Mobile se společnostmi z pěti dalších států se do organizace pustil naplno, a tak se v soutěži objevilo dost dobrých nápadů. Teď to celé jde do finále. Pojďte taky hlasovat!

Aktuálně na webu najdete 118 přihlášených aplikací, takže pokud budete chtít vypátrat opravdu tu nejlepší, budete se muset pořádně začíst do popisků a podívat se na fotky a videa. Nebo si můžete aplikace přímo na webu nechat setřídit podle hodnocení. Suverénně vede aplikace DriveBizz, která se může chlubit 132 lajky. Právě vy to ale ještě můžete změnit. Stačí když do 30. června zahlasujete na Business Wall of Fame.

drivebiz-1

Vedoucí DriveBizz

Na mezinárodní verzi se můžete rovněž podívat, jak jsou na tom aplikace v jiných zemích, kdo je kde nejlepší a jak si vedou naše české výtvory. Nebo můžete mrknout pouze na kategorii, která vás zajímá. V průběhu soutěže jich mnoho přibylo, teď je jich celkem 14. Najdete tam start-upy, aplikace pro komunikaci a spolupráci, prodej a marketing, produktivitu, nebo ochranu dat.

Jak hlasovat?

Důležité je, že teď už je celá soutěž jenom o vás, hlasujících. Zezačátku to bylo i o těch, kteří budou mít odvahu se přihlásit. Teď už se ale nikdo nový zaregistrovat nemůže, takže je to jenom o počtu hlasů.

hlasujte-pro-ni

U každé aplikace najdete možnost hlasovat.

Pokud chcete hlasovat, není nic jednoduššího, než navštívit samotný web Wall of Fame. Tam si projdete soutěžní aplikace, nebo vyhledáte rovnou vašeho favorita. Hlasovat pak můžete přes co chcete. Na výběr máte e-mail, Facebook, Twitter, Google+ a LinkedIn. Tak neváhejte a hlasujte. Výherce může záviset právě na vašem hlasu!

Navíc hlasovat se vyplatí. Máte totiž šanci získat pro svou firmu marketingovou kampaň v hodnotě 10 000 euro!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru