Kristýna Mazánková vede komunikaci vývojářům v JetBrains

Kristýna Mazánková přešla do společnosti JetBrains, ve které má od začátku roku na starosti komunikaci a PR, z agentury AMI Communications.

Kristýna v AMI Communications působila na pozici Senior Account Managera, přičemž pracovala především pro klienty z IT/Telco sektoru. Během své kariéry působila také v bezpečnostní firmě Avast.

Kristyna Mazankova, JetBrains 4

Jejím úkolem v JetBrains jakožto Senior PR & Communications Managera bude pomáhat značce vývojářských nástrojů budovat externí a interní komunikaci. Dále se bude starat o sociální sítě.

„Mnoho firem v technologiích se potýká s nedostatkem talentovaných zaměstnanců. V JetBrains pro mne bude tedy prvním logickým krokem budovat úspěšný employer brand a rozšířit povědomí o úspěšné české technologické společnosti i dále než jen mezi programátory,“ řekla Kristýna Mazánková.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru