Dnes vyšlo 15 článků

Kristýna Bartoňová se stává digitální account manažerkou Havas Digital Prague

Kristýna Bartoňová přechází z agentury Dark Side do agentury Havas Digital Prague, která spadá pod skupinu Havas Prague, jako digitální account manažerka. Bude mít na starosti klienty z bankovního segmentu a bude stát v čele vybraných projektů v kategorii nového byznysu.

Během své kariéry Kristýna Bartoňová působila jako personalistka u společnosti CSP Partners, a to ještě během studií. Tato společnost se orientuje na vyhledávání odborníků z oblasti automobilového průmyslu. Po studiích nastoupila do agentury Dark Side, kde pracovala jako PR executive manažerka. Později se začala věnovat projektovému řízení kampaní a vytvářela komunikační strategii pro klienty z oblasti péče o zdraví. Podílela se například na projektu Muži činu věnovaném mužské neplodnosti.

kristýna bartonová

Zdroj: LinkedIn

Dále je running ambasadorkou klubu Adidas Runners Prague. A spolupracuje s Jitkou Králíkovou, se kterou vytváří dvojici Running Blondies.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru