Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kreativu v Acomware přebírá Luděk Kováč

Kreativu v Acomware přebírá Luděk Kováč

Novým kreativním ředitelem v konzultační společnosti Acomware je od dubna Luděk Kováč. Ten v minulosti působil na kreativních pozicích v agenturách Wunderman nebo Face Up.

Luděk Kováč má bohaté zkušenosti z vedení marketingu i z reklamních agentur. Pracoval například jako kreativní ředitel v agentuře Wunderman Praha a podílel se na kreativních kampaních značek jako O2, Microsoft nebo Ford. Na pozici Head of Creative nahrazuje v Acomware Marka Říhu, který se v roli Communication & Brand Strategist bude do budoucna věnovat strategickému rozvoji značek.

IMG_7599-Kovac-Ludek-barva

David Vurma, CEO společnosti, k změnám říká: „Acomware se v poslední době významně proměnil a vedle konzultací či výkonnostního marketingu aktuálně dokáže nabídnout i kompletní kreativní služby včetně obsahu, grafiky nebo videa. Luděk má za úkol další rozvoj našich kreativních služeb. Zároveň očekáváme, že oddělení pod jeho vedením úspěšně naplní nové výzvy a cíle naší agentury.“Acomware nyní poskytuje své kreativní služby například společnostem Mobil.cz, Papírnictví Pavlík nebo Grizly.

Zdroj,foto: acomware.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru