KRÁTCE: Apple chystá něco velkého, novinky nám i letos představí prostřednictvím online streamu

KRÁTCE: Apple chystá něco velkého, novinky nám i letos představí prostřednictvím online streamu

Apple potvrdil zprávu, na kterou všichni čekali. A to, jestli se bude celá prezentace novinek streamovat. Máme odpověď, ano! Apple dle dostupných informací uvede něco velkého. Již na začátku roku se hovořilo o tom, že Apple chystá ty nejlepší věci za posledních 20 let. No, evidetně se máme na co těšit.

Vypadá to nadějně! Apple chystá něco velkého a chce, aby to viděl celý svět. A chce, aby to viděl online. Posledních několik dní se mluvilo pouze o jediném, zda bude 9. září, kdy má dle plánu Apple představit nový model iPhonu a hovoří se také o chytrých hodinkách iWatch. Již na začátku roku se mluvilo o velkých věcech, konference WWDC představila novinky v podobě nových operačních systémů. Nyní už pro ně jen nový telefon, jak jsme již několikrát říkali, bude představen v úterý 9. září v cca 19. hodin místního času. Celá akce bude probíhat ve Flint Center, kde byl kdysi představen první počítač řady Macintosh.

Apple pro příležitost prezentace novinek postavil novou budovu, kolem které se opět vznáší řada otázníků. Proč? Je zakrytý bílou neprůhlednou vrstvou. No, uvidíme, co nám Apple představí, na stránkách, kde by měl celý stream probíhat je již nyní odpočítávání do startu celé akce.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru