Inzerce: Krásy Tuniska

Tunisko je země mnoha tváří. Jelikož je blízko stačí pár hodin v letadle a ocitnete se v překrásném světě Orientu. Ze všech stran na vás dýchá exotika. Zlatavé pláže s jemným pískem, datlové oázy, starobylé Kartágo a mnoho jiných památek. Po celý rok příjemné počasí, které nadchne jak rodinu s dětmi tak i ostatní návštěvníky.

 Okouzlující dovolená za skvělé ceny

Zájezdy Tunisko – akční nabídky od Newtravel.cz

Zájezdy do Tuniska jsou vyhledávány kvůli všem těmto krásám, ale i z důvodu né příliš vysokých cen. Ceny, na rozdíl od mnoha jiných destinací, jsou zde srovnatelné s cenami u nás. Výhodně zde nakoupíte například vlněný textil. Za necelé tři hodiny se ocitnete na jiném kontinentě s odlišnou tradicí, kulturou i náboženstvím.

Několika kilometrové písečné pláže přímo vybízí k opalování nebo romantickým nočním procházkám. Místo si zde najdou i dobrodružné povahy ať už projížďkou na hřbetě velblouda nebo jízdou jeepem do oblasti písečných přesypů.

Dovolená Tunisko za skvělé ceny od Newtravel.cz

Na své si tu přijdou i golfisté. Na výběr mají z mnoha stále zelených greenů. Celkově se sportovním vyžitím zde nebudete mít žádný problém.

Kultura a historie všude kolem vás

Jestli patříte mezi milovníky kultury a historických památek nemusíte taktéž zoufat. Na dovolené v Tunisku si budete i vy připadat jako v ráji. Tisíce let dlouhá historie zde zanechala ohromné množství neobyčejných staveb. Nejnavštěvovanější je město Dougga se zachovalými památkami z období římské nadvlády. Zapomenut byste při návštěvě Tuniska neměli ani na koloseum ve měste El Jem. Jedná se o třetí největší římský amfiteátr na světe. I když nenavštívíte přímo zmíněné města, historie na vás bude i tak dýchat ze všech stran.

Dovolenou v Tunisku můžete hledat kdykoliv během roku. Stačí si jen vybrat jeden z Last minute zájezdů a letíte takřka okamžitě. Tak na co ještě čekáte?

Tunisko je kraj slunce, odpočinku, exotické kuchyně a arabské kultury.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru