Dnes vyšlo 15 článků

Krásné tělo Justina Biebera v kampani Calvina Kleina je dílo Photoshopu

Po internetu se rychlostí blesku šíří fotografie Justina Biebera, na které na sobě má spodní prádlo Calvina Kleina. Vypadá na ní prostě k sežrání. Tedy tvrdí to aspoň beznadějně zaláskované dospívající slečny, které jsou Justinem naprosto unešené. Ale i spousta starších žen musí uznat, že to tělo není vůbec k zahození. Jenže je to jen dílo Photoshopu.

Taky patříte k těm mnoha slečnám (a často i chlapcům), kteří se podívali na fotografii Justina Biebera ve spodním prádle od Calvina Kleina a řekli si, že to snad ani není možné, jak dospěl?

bieber_calvin_klein

Dalo se očekávat, že fanynky budou šílet

Justin Bieber se spolu s modelkou Larou Stone stal novou tváří obchodního domu Calvin Klein. Už loni něco takového, že by mohl nafotit kampaň pro Calvina Kleina, naznačil na Instagramu a fanynky byly pochopitelně nadšené.

Jenže na webu BreatheHeavy odhalili neretušované fotky, které dokazují, že za krásným tělem Justina Biebera stojí jen důkladná práce v Photoshopu. Na řečech o tom, jak na tomhle snovém těle už tři roky tvrdě pracuje, není nic pravdivého.

Zvětšili mu prsní svaly. No vlastně všechny svaly. Rozšířili celý hrudník a vylepšili břicho. Tenhle krásný GIF ukazuje rozdíly před úpravou ve Photoshopu a po ní. Můžete sami hezky porovnat, co všechno se změnilo.

ck-none

Je to smutné, ale je to tak. Smiřte se s tím, že dnešní den se navždy zapíše do historie jako den, kdy jste zjistili, že Justin Bieber není atraktivní svalovec.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru