Králem Youtube je podle žebříčku Justin Bieber

Králem Youtube je podle žebříčku Justin Bieber

Nejslavnější video server na světě překvapuje. Zveřejnil žebříček nejsledovanějších videí za tento rok podle sledovanosti do konce listopadu. V tomto žebříčku zcela jasně dominují hudební videa a v nich hlavně Justin Bieber a Eminem. Mladý Bieber obsadil první, šesté, sedmé a deváté nejsledovanější video, Eminem třetí a čtvrté. Mezi nimi se dále objevila i píseň Waka Waka od Shakiry, oficiální píseň Mistrovství světa ve fotbale 2010.

Absolutním vítězem se stala píseň Baby od Biebera, které od únorového přidání nasbíralo 408 milionů shlédnutí. Waka Waka shlédlo 255 milionů diváků, dvojice videí Eminema 232 a 165 milionů diváků.

Aby toho nebylo málo, Justin Bieber se proslavil i díky show Jimmyho Kimmela zachycující setkání Biebera a jeho tříleté zamilované fanynky. Toto video získalo rovněž jeden z největších úspěchů.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru