Krabička DistractaGone zamkne váš smartphone a otevře se až po určité době

Speciální uzamykatelná krabička jménem DistractaGone bojuje proti závislosti na chytrých telefonech. Ať už přijdete na konferenci, do restaurace anebo do města na náměstí, nevidíte nic jiného než hlavy sklopené k displejům telefonů. Nicméně unikátní box má tomuto trendu zabránit.

Krabička DistractaGone dokáže pojmout až čtyři smartphony, přičemž stačí je vložit dovnitř, nastavit časovač a užívat si společnosti ostatních bez digitálních technologií. Krabička se uzamkne na dobu, kterou si sami nastavíte. A jakmile se uzavře, dovnitř se nedostanete, ani násilím.

DistractaGone disponuje rozměry 166 x 85 x 60 milimetrů, a tak dokáže uschovat menší i větší telefony (například iPhone 7 Plus). A funguje na AA baterie.

Ojedinělé zařízení nyní hledá podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter, kde je jeho cílem vybrat 40 tisíc dolarů. Z finančních prostředků bude zahájena výroba přístroje, který odbourá závislost na telefonech. Kampaň by měla pokrýt náklady na designéra, kampaň na Kickstarteru (střih a fotografie), materiál k výrobě boxů (včetně technologie), výrobní náklady, distribuční náklady, náklady na marketing a průzkum pro vylepšení.

Touto cestou je možné bojovat proti závislost na digitálních technologiích. Svět bude více společenský.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru