Krabice od pizze se během několika sekund promění na projektor

Společnost Pizza Hut nechce zprostředkovávat pouze donáškovou službu. Jejím cílem je postarat se o celovečerní zábavu. S novým konceptem přišel řetězec v Hong Kongu, kde se pizza začala doručovat v nových krabicích. Během několika sekund se klasická krabice promění na pseudo filmový projektor.

Pizza-Hut-projector-04

Pizza krabice se speciální čočkou

Za návrhem krabice stojí společnost Ogilvy & Mather Group Hong Kong. Krabice disponuje v přední části otvorem, do něhož je zasazena čočka sloužící jako čočka projektoru. Ta je umístěna v pizza stolečku (ochrana pizze), který chrání pizzu před dotykem vrchní části krabice. Pizza stoleček se po vyjmutí pizze využije jako stojan pro smartphone, který umístíte do krabice. Následně se obraz z displeje smartphonu promítá na stěně.

4 variace krabic

pizza hut

4 různé druhy krabic

K dostání jsou čtyři druhy krabic. Každá krabice je opatřena QR kódem s nejrůznějšími filmy ke stažení.

  • Slice – pro fanoušky hororů
  • Anchovy Armageddon – pro milovníky sci-fi
  • Hot & Ready – pro romantiky
  • Fully Loaded – příznivce akčních filmů

Krabice Blockbuster box

Pizza-Hut-projector-06

Za zkoušku to stojí, ale musíte do Hong Kongu

Krabice s názvem Blockbuster box se dá použít jen ve velmi tmavých prostorech. Nicméně není zaručen vysoce kvalitní obraz. Nevýhodou také je, že telefon musíte vložit do krabice, která je mastná od pizze. Přestože se k tomuto kroku rozhodnete, otázkou je kvalita zvuku. Nicméně za zkoušku to stojí, avšak musíte se nejprve dostat do Hong Kongu.

Zdroj: Packaging of the world

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru