Kožní změny způsobené věkem

Dermatologové i kosmetičtí odborníci shodně doporučují začít s užíváním kvalitní kosmetiky určené k ošetření pleti již v útlém věku. Ano, čím dříve, tím lépe.

V každém věku pleť potřebuje něco jiného. V každém věku to bude zejména ochrana proti slunečnímu záření, přípravky na čištění pleti a kvalitní, do buněk pronikající, hydratace.

Základem lidského těla je voda. A to zejména voda buněčná. Celý obraz lze převést na vibrace. Každá buňka obsahuje specifickou vibraci, která je velmi blízká vibraci čisté vody. Vědci zjistili, že vodu, kterou obsahují buňky, ztrácíme během života mnoha způsoby, které by se daly shrnout slovem „opotřebení nebo snížení vibrace.“

nuski

Náročné prostředí nebo životní tempo mnohdy způsobuje nutnost kompenzovat únik energie konzumací potravin a tekutin, které našim buňkám neprospívají.

O zdravém způsobu stravování toho bylo už napsáno mnoho, ale o zdravém způsobu pití vody není k dispozici mnoho informací. Přesto je to jedna z velmi důležitých věcí pro naše fyzické i psychické zdraví.

Tekutiny, které mají odlišnou vibraci, než máme v buňkách – jsou pro nás suché – a tudíž jejich konzumace nepodporuje uchování buněčné stability, ale naopak klade zvýšené nároky na celý organismus, který se snaží tuto vibraci eliminovat a nahradit ji odjinud. To způsobuje vysychání kůže a celého těla.

Jak se tedy chránit?

Nedostatek vody vede ke ztenčování ochranné vrstvy a ztrátě elasticity, zkracuje se životní cyklus buněk a klesá možnost jejich obnovy. Mohou vznikat skvrny na kůži ať už v důsledku ultrafialového záření, tak v důsledku dehydratace. Tyto skvrny je stále těžší odstranit nebo zakrýt.

Chránit a upravovat povrch pokožky je vhodné kvalitní kosmetikou speciálně vyvíjenou za tímto účelem. Příkladem více než třiceti let úspěšné práce právě v tomto odvětví je firma Nu Skin.

Anti-age kosmetická řada firmy NU SKIN obsahuje silně hydratační denní i noční krémy, séra, emulze a čistící a regenerační sady. Celé kosmetické řady jsou navrženy pro ženy i pro muže. Kdo chce kvalitu a viditelný účinek zde najde právě to, co hledá.

Kvalitní vyčištění pleti je někdy podceňováno i přesto, že je to skutečně naprostý základ.  Aby krémy a emulze mohly opravdu kůži pomoci, potřebují nejprve do hlubokých vrstev kůže proniknout.

Před vyzkoušením krémů je vždy nutné pleť zbavit mastnoty, použít peeling, nebo hluboko čistící pleťovou masku. Teprve potom je poznat skutečný účinek další použité kosmetiky.

Kosmetické přípravky v jedné řadě používají stejné suroviny v rozličných kombinacích a vzájemně se tak doplňují a zvyšují svůj účinek.

Přesně takto je vyráběna i kosmetika firmy NU SKIN. Jejím dlouhodobým používáním získáte zpět pružnost a svěžest pleti. Obnoví se přirozená obranyschopnost a buňky budou znovu schopné absorbovat vodu.

Pro dosažení maximálního účinku při používání vnějších prostředků je nutná podpora i zevnitř těla. Čerstvá strava bohatá na vitamíny B, E a C, dobrá psychická kondice – zejména kvalitní spánek, meditace, vnitřní úsměv a pohoda – je znát na obličeji, držení těla, gestech i na pokožce prakticky ihned.

Stejně jako stres, kouření, pití alkoholu nebo starosti. To jsou věci, jimiž je nutno se s postupujícím věkem čím dál více vyhýbat.

Základem zůstává, dodávat buňkám správně vibrující vodu, která je bude oživovat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru