Dnes vyšlo 15 článků

Kouzelná Vánoční reklama na Pornhub

Vánoční reklama netradičního zadavatele v podobě služby Pornhub se na internetu těší velké oblibě. Takto dojemnou promo akci na porno stránky totiž nikdo nepamatuje.

Pornhub je známý svými vtipnými marketingovými akcemi, ale Vánoční reklama tu ještě nebyla. Tady si trochu utahuje ze všech těch dojemných videí, sypajících se na nás během svátků.

Scéna na promo dárkové kartičky začíná jako klasická sváteční reklama. Příjemná melodie, rodina pěkně pohromadě, rozbalování dárků. Prostě idylka. Pak přichází chvíle, kdy část rodiny odchází z pokoje. To je šance pro vnuka, který bere nachystanou zlatou obálku a nese ji děděčkovi, do teď tiše sedícímu stranou. Dědeček je dárkem dojatý a jeho slza na konci videa nemá chybu, stejně tak poselství, které zní:  „Darujte ten nejdojemnější dárek“  touching = dojemný, touch = sahat).

Kouzelná Vánoční reklama na Pornhub

Promo akce je zaměřena na speciální dárkové poukazy. Díky kartičce Pornhub Premium si užijete videa zcela bez reklam, v lepší kvalitě a zaručen je i větší výběr než doposud. Pokud vám tedy ještě chybí nějaké dárky, už dál hledat nemusíte.

Zdroj: oregonlive.com, uniland.co.uk

Komentáře

Nahoru