Koupil si iPod a v krabici našel gumy

Koupil si iPod a v krabici našel gumy

Tenhle vánoční dárek byste si dostat nepřáli. Jim Nevarde se těšil, že udělá své manželce radost novým iPodem a místo toho v krabici objevil gumy.

Jim Nevarde nedávno koupil iPod Classic za 293 dolarů a zabalil jej pod stromeček své manželce. Jaké však bylo její překvapení, když otevřela krabici a místo vysněného přístroje objevila gumy.

o-ERASER-IPOD-570

„Pět se jich vešlo přesně do prostoru, kde měl být iPod. Bylo to trochu divné. Je zřejmé, že někdo krabici už před tím rozbalil a znovu zabalil smršťovací fólii,” uvedl Nevarde.

Co byste v takové situaci dělali? Nevarde šel iPod (tedy spíše neiPod) vrátit. Samozřejmě očekával, že mu v prodejně nebudou věřit. To se ale mýlil. Apple ukázal překvapivě férové jednání a dal Nevardovi nový iPod. Krabici ale otevřeli ještě před tím, než opustil obchod. Pro jistotu. On člověk nikdy neví. Tentokrát se však zaměstnancům úspěšně povedlo najít balení, které skutečně obsahovalo iPod.

Spekuluje se o tom, že chyba se stala někde během dopravy mezi továrnou Apple a obchodem. Bylo vydáno rovněž oficiální prohlášení:

„Zavázali jsme se k tomu, že poskytneme našim zákazníkům vynikající zážitek z nakupování. Bereme tento incident velmi vážně a pracujeme přímo se zákazníky, abychom ho vyřešili a dali do pořádku.“

Zdroje: Huffington post, Newsnet5

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru