Koupil jsem si Grada – David Reinhaus – Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat

Koupil jsem si Grada – David Reinhaus – Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat

Proč jsem knihu Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat (nakladatelství Grada, autor David Reinhaus) koupil ?

Uvědomuji si, že invalidní důchod nebudu mít nadosmrti, tak alespoň se samoucky samovzdělávám, abych měl v hlavě nějaké vědomosti a byl uplatnitelný na trhu práce v technických pozicích ve strojírenském, elektrotechnickém průmyslu nebo v oblasti informačních a komunikačních technologiích nebo v něčem kde se dá uplatnit “technik”.

Je tu i další důvod, protože známky jsem ve škole neměl zrovna moc dobré, důvody teď nebudu rozebírat, ale jeden z nich byl i ten, že jsem nevěděl jak se zrovna správně učit. Což byl i jeden ze stimulů ke koupi knihy Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat od Davida Reinhause vydanou nakladatelství Grada.

Techniky učení - Jak se snadněji učit a více si pamatovat - David Reinhaus - GradaTechniky učení - Jak se snadněji učit a více si pamatovat - David Reinhaus - Grada

Za třetí, vám budu dle návodů z knihy psát v článcích v průběhu tohoto školního roku, různé tipy jak se lépe učit, aby jste neskončili na Úřadě práce v kategorii bez vzdělání a nezaměstnatelní.

 O knize  Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat (nakladatelství Grada, autor David Reinhaus)

Hlavní titul: Techniky učení
Podtitul Jak se snadněji učit a více si pamatovat
Autor: David Reinhaus
Nakladatelství: Grada
Edice: Poradce pro praxi
Rok vydání: 2013
Z originálu přeložila: Marie Voslářová
Počet stran: 112
ISBN: 978-80-247-4781-1
EAN: 9788024747811

Dle informace nakladatele je autor erudovaný profesionální psycholog mezi jehož klienty patří i významné firmy, i zaměstnanci veřejných institucí. Webová stránka autora je www.reinhaus.com

Kniha obsahuje testík, jaký typ výuky potřebujete, před každou kapitolou je stručný nástin co obsahuje a  na konci, její stručné shrnutí. Na dnešní dobu, je v knize použit 2 barevný tisk červeno černý, který krásně zvýrazňuje podnadpisy kapitol.

Jak jsme z mínil v úvodu, že autor je osoba na úrovni, tak své zkušenosti z praxe do knihy autor rovněž zahrnul ve formě příkladů.

Během četby se dozvíte, jak se motivovat k učení, jak si sestavit plán učení, dozvíte se o koncentraci na učení, jak se učit, …

Kniha obsahuje i nejnovější trend v učení tzv. videofeedbck (učení se pozorováním videa)

Ukázka z knihy  Techniky učení – Jak se snadněji učit a víc si pamatovat (nakladatelství Grada, autor David Reinhaus)

Ukázka z knihyTechniky učení - Jak se snadněji učit a více si pamatovat - David Reinhaus - Grada

Od nakladatelství Grada, nemám žádný honorář za reklamu !

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

Nahoru