Koupí Neoluxor síť maloobchodních knihkupectví Bux.cz?

Bux.cz provozuje v ČR 16 provozoven, které jsou umístěny výhradně v nákupních centrech. Jedná se o třetí největší knikupeckou síť u nás. Pod Bux.cz spadá také eshop s elektronickými knihami eBux.cz.

Dle Svazu českých knihkupců a nakladatelů je právě eshop Bux.cz druhý nejnavštěvovanější knihkupectví na českém internetu. Bux.cz patří společnosti Euromedia Group, kterou vlastní německá mediální skupina Bertelsmann (provozovatel televizních stanic RTL,  pod Bertelsmann spadá i nakladatelství Random House a Gruner + Jahr). Jak zaznělo z oficiálních míst, Neoluxor zvažuje pohlcení Bux.cz již dlouho.

O Neoluxor.cz

Neoluxor je největší síť knihkupectví v Česku. Vlastní Palác knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/neoluxor-chce-koupit-sit-knihkupectvi-bux-cz-fai-/ekonomika.aspx?c=A121128_175718_ekonomika_neh

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru