Tisková zpráva: Kosmas se vrhnul na prodej audioknih v MP3 formátu

Knihkupectví Kosmas.cz o víkendu rozšířilo prodejní sortiment o audioknihy ve formátu MP3 ke stažení. V nabídce jsou stovky titulů z beletrie, naučné literatury, osobnostního rozvoje, pohádky a knihy pro děti. Kosmas.cz je tak prvním obchodem u nás, kde si milovníci knih mohou zakoupit knihy ve všech podobách: tištěné, e-knihy, audioknihy na CD a nyní i v MP3 ke stažení.

V roce 2011 v USA tvořil podíl prodaných audioknih ke stažení 52 % ze všech audioknih a podíl nadále roste. „Zavedením prodeje audioknih ke stažení vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří rádi „čtou ušima“ při řízení, při žehlení či cestování, ale klasická CD jim již nevyhovují“, vysvětluje vedoucí projektu Hana Žáková a dodává: „Nespornou výhodou oproti CD je komfort a rychlost nákupu. Čas od výběru audioknihy k poslechu první kapitoly se měří v minutách.“

Kosmas.cz nabízí audioknihy ke stažení ve formátu MP3, přímo na stránkách obchodu si zákazníci mohou u každého titulu poslechnout několikaminutovou ukázku. Soubory jsou chráněné sociálním vodoznakem (v audioknize je uvedeno, kdo si danou knihu zakoupil). Za knihu po zakoupení lze platit širokou škálou bezhotovostních plateb: platební kartou, bankovním převodem, Mobitem a Payscem. Audioknihu ke stažení je možné zakoupit v jedné objednávce s tištěnými knihami, e-knihami a dalším zbožím. Audioknihu si zákazník obratem může stáhnout ze svého účtu na Kosmas.cz. Během tohoto týden bude k dispozici zdarma aplikace pro iPhony a iPady, která umožní poslech audioknih a synchronizaci s účtem na Kosmas.cz.

O firmě Kosmas s. r. o.

Kosmas s. r. o. patří k největším knižním velkoobchodům v České republice, provozuje vlastní maloobchodní síť a internetové knihkupectví Kosmas.cz. Od zahájení provozu v roce 1999 získal Kosmas.cz řadu ocenění, posledním je Shop roku 2012 v kategorii Knihy a nominace na Křišťálovou Lupu v kategorii Internetové obchodování.

Zdroj: Kosmas.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru